Медична клініка "Софія" у Броварах

Бровари, вул. Гетьманська, 20

+380(067)9979872
+380(073)9979872

Мистецтво дарувати посмішку...

Гігієна

Профілактичний огляд стоматолога: коли і навіщо?

Збереження здорових зубів — посильне завдання для будь-якої людини, який відповідально до цього ставиться. Для збереження здоров’я зубів необхідно, як мінімум, два рази на рік відвідувати стоматолога.

Причиною багатьох захворювань зубів є зубний наліт. Він покриває поверхню коронки зуба і з часом утворює зубний камінь. Зубний наліт є прекрасним місцем проживання хвороботворних бактерій, які виділяючи продукти своєї життєдіяльності, руйнують емаль зубів і є збудниками різних запальних захворювань в порожнині рота.

Профілактичний огляд стоматолога включає в себе діагностику карієсу, навіть на етапі демінералізації, пародонтиту, порушень прикусу, а також виявлення злоякісних і передракових захворювань порожнини рота і щелепно — лицевої ділянки.

Коли починати?

Особливо важливо проводити профілактичні огляди стоматолога у дітей.

Як тільки у малюка прорізуються молочні зуби — його потрібно показати стоматолога. По-перше, для того, щоб оцінити стан цих самих молочних зубів. По-друге, щоб отримати рекомендації з гігієни порожнини рота. По-третє, щоб познайомити малюка з таким доктором як стоматолог.

Якщо дитина буде регулярно приходити в стоматологічну клініку коли у нього нічого не болить, і не потрібно серйозного лікування, він не буде асоціювати стоматолога з болем. В іншому випадку ви зіткнетеся з проблемою, коли ваша дитина на кріслі стоматолога відмовиться відкривати рот, і лікування не відбудеться.

Як часто відвідувати стоматолога для профілактичного огляду?

Питання частоти відвідування стоматолога вирішується індивідуально. Якщо ви молоді, не паліть, у вас немає схильності до зубного каменю і у вас правильний прикус, то відвідувати стоматолога частіше, ніж раз на рік, може, і не має сенсу.

Для чого потрібні профілактичні огляди?

Весь сенс профілактичних оглядів полягає в тому, щоб якомога раніше виявити можливі ризики виникнення захворювань, або самі хвороби в початкових стадіях і як можна швидше приступити до їх лікування., Ніж раніше доктор визначить захворювання, поставить діагноз і приступить до лікування — тим простіше, легше і дешевше буде лікувальний процес.

Що потрібно знати про стоматологічних захворюваннях?

Майже всі стоматологічні захворювання — незворотні. Іншими словами, каріозна порожнина сама по собі не відновлюється, а втрачені зуби не виростають заново. щоб не витрачати гроші на імплантацію і протезування віддаленого раніше зуба, потрібно вчасно вилікувати карієс.

Найкращі спеціалісти клініки «Софія»проведуть Вам профілактичний огляд Вашої ротової порожнини та вкажуть на усі можливі проблеми та дадуть відповідні рекомендації. Профілактика проходить безболісно!