Медична клініка "Софія" у Броварах

Бровари, вул. Гетьманська, 20

+380(067)9979872
+380(073)9979872

Мистецтво дарувати посмішку...

Імплантологія

Дентальні імплантати стали невід’ємною частиною стоматології і значно розширили спектр ортопедичних можливостей. 

Що таке імплантація зубів?

Імплантація зубів — це операція по установці зубного імплантату з подальшим кріпленням на нього коронки. Методика може бути застосована в разі втрати одного, декількох або всіх зубів.

Переваги імплантації зубів

Не секрет, що в якості альтернативи імплантації зубів може бути мостовидной або знімна конструкція. Незважаючи на те, що поставити мостовидний або знімний протез нам здається більш надійним і звичною справою, справжні професіонали не знайдуть жодної переконливої причини для того, щоб зробити це. Пояснюється це дуже просто. дентальні імплантати пропонують пацієнту можливість мати постійно фіксовану коронку на місці відсутнього зуба, не зачіпаючи сусідні. Більш того, зберігається прекрасна естетика, вид, і відчуття пацієнта як від свого зуба. Він стає частиною вас. Процедура імплантації може бути проведена в разі відсутності одного, двох, трьох і більше зубів, а також і при повній адентії; Ще однією перевагою імплантатів є те, що вони запобігають збиток кістки в області відсутнього зуба.

Як довго триває лікування?

Як правило, імплантація є амбулаторної процедурою. Проводиться невеликий розріз ясна, після чого імплантат безболісно встановлюється в кісткову тканину. В цілому вся процедура триває не більше півгодини і проводиться під місцевою анестезією. Загальна тривалість всіх етапів може доходити до 6 місяців. А при використанні безпосереднього методу дентальної імплантації цей термін може займати всього 2-3 тижні

Протипоказання при установці імплантатів.

Протипоказанням до установки імплантатів є серйозні загальні захворювання, такі як серцево — судинна патологія, ниркова недостатність, порушення імунної системи. У деяких випадках постійний прийом лікарських препаратів може впливати на процес лікування, тому не забудьте розповісти Вашого стоматолога про всі лікарських препаратах, які Ви приймаєте регулярно.

Як дорого це?

Вартість імплантації як правило вище, ніж традиційне заміщення дефектів зубного ряду протезами. Але таке порівняння не зовсім справедливо, так як протези мають обмеження терміну користування, вимагають доробок і переробок через дегенерації кістки щелеп з роками. А при правильному і регулярному гігієнічному догляді за дентальними імплантатами їх термін служби не обмежений. При заміщенні одного відсутнього зуба, імплантати є більш економічно ефективним рішенням, ніж традиційний «міст».