Медична клініка "Софія" у Броварах

Бровари, вул. Гетьманська, 20

+380(067)9979872
+380(073)9979872

Мистецтво дарувати посмішку...

Ортопедія

Ортопедична стоматологія (протезування) — розділ стоматології, спрямований на відновлення цілісності раніше втраченого зубного ряду або його частини, а також відновлення окремого зуба чи групи зубів. Основою ортопедичної стоматології спочатку було протезування.

Безметалова кераміка

Безметалова кераміка — це вид протезування, що дозволяє досягати високої точності прилягання і, в результаті, мати більш тривалий термін служби в порівнянні зі звичайною метало-керамікою. Безметалова кераміка на даний момент займає лідируюче місце серед інших реставрацій.

Металокераміка

Практично завжди протези, виконані з металокераміки, є незнімними. Їх головна перевага — чудовий зовнішній вигляд і невисока, більш ніж демократична, ціна. Серед недоліків — не завжди ідеальне прилягання і неможливість використання для коротких зубів.

Мікропротезування

Технологія, що передбачає використання внутрішніх протезів (вкладок) і вінірів (накладок). Мікропротезування — вельми перспективний напрям ортопедичної стоматології, застосування якої дозволяє практично повністю відновити пошкоджені структури зуба.

Мостовидні протези

Це конструкції, за зовнішнім виглядом дійсно нагадують міст, що висить на опорах у вигляді коронок на зубах. Досить популярний тип ортопедичних протезів.

Нейлонові протези зубів

Нейлонові протези — це невидимі протези, так як вони виготовлені з напівпрозорого матеріалу, а для їх фіксації використовуються спеціальні альвеолярно-дентальні кламмерa, які непомітні для ока.