Педіатрія

ПЕДІАТРІЯ

Коли дитина починає проявляти ознаки нездужання, батьки разом з нею переживають її стан. І в таких обставинах буває складно знайти раціональний, а головне — ефективний засіб вирішення проблеми.

Компетентні  лікарі  педіатрії в медичному центрі «Софія» , які мають  досвід, пропонують свою допомогу малюкам та їхнім батькам. Педіатри МЦ «Софія» Бровари проводять діагностику, лікування, надають профілактичні консультації, а також ведуть медичне спостереження дітей на всьому протязі їхнього дозрівання.

КОЛИ ПОТРІБНО ВЕСТИ ДИТИНУ ДО ПЕДІАТРА

У медичній практиці прийнято брати під контроль дітей від самого дня їх народження. В сучасних реаліях екологічного стану це не буде надзвичайною мірою обережності.

З перших тижнів життя досвідчені педіатри МЦ «Софія» ведуть спостереження за розвитком малюка, при виникненні ускладнень з його здоров’ям вони своєчасно діагностують патології та проводять заходи щодо їх усунення.

Регулярні медичні огляди рекомендовано проходити не рідше одного разу в квартал. При підозрі на болі, при відсутності апетиту та інших патологічних змінах візит до педіатра потрібно зробити терміново, поза графіком відвідувань.

НАВІЩО СПОСТЕРІГАТИСЯ У ПЕДІАТРА

Багаторічний  досвід лікарів педіатричного відділення МЦ «Софія» у Броварах показує важливість професійних консультацій для молодих батьків. Не всі мають уявлення про те, в якому віці починають з’являтися зуби у малюка, які зміни відбуваються в його організмі при відлученні від материнського молока.

А деякі захворювання можуть не проявлятися ніякими симптомами тривалий час, і тільки якісна діагностика допомагає запобігти стражданням маленького пацієнта. Ознаками, що спонукають до позапланового візиту до відділення педіатрії, можуть стати:

 • втрата апетиту;

 • виникнення закрепу або проносу;

 • больові відчуття;

 • підвищення температури;

 • поява шкірних висипань;

 • безпричинне занепокоєння.

Кваліфіковані лікарі МЦ «Софія» у Броварах встановлять причину захворювання юного пацієнта і зможуть надати результативну допомогу для його видужання. Зусиллями медперсоналу медичного центру «Софія» у Броварах вдається ефективно справлятися з такими патологічними проявами у дітей, як:

 • простудні та вірусні захворювання;

 • хвороби шлунково-кишкового тракту;

 • патології сечовивідної системи;

 • дерматологічні захворювання;

 • захворювання органів дихання.

ПЕДІАТРІЯ Клініки «Софія» у Броварах

Педіатри  використовують новітні методики лікування дитячих захворювань. Кожному юному пацієнту забезпечені комфортні умови в просторих, світлих кабінетах.

При необхідності факт проходження діагностичних і лікувальних процедур підтверджується в документальній формі з видачею довідки та реєстрацією факту відвідування медичного центру. Великий досвід лікарів, обладнання медичного центру «Софія» і створені на його базі умови діагностики та лікування забезпечують гарантію здорового способу життя малюка. У відділенні педіатрії  клініки «Софія» діти можуть спостерігатися до досягнення ними 18-річного віку.

Для запису на прийом у відділення педіатрії слід зателефонувати за номером у Броварах:

+380679979872

+380739979872