Сімейний лікар

Сімейний лікар, як і терапевт, може охопити широкий спектр різних захворювань і розладів, здатний розпізнати хірургічну і травматологічну патологію, і надати первинну допомогу.

У Клініці «Софія» У Броварах та функціональної медицини за пацієнтом і членами його сім’ї закріплюється один сімейний лікар, щоб забезпечити безперервне спостереження за здоров’ям, виявити та зафіксувати захворювання на ранніх стадіях, передбачити необхідні та поетапні заходи профілактики. При необхідності сімейний лікар запропонує пацієнтові консультацію у фахівця вузької медичної сфери для ретельного вивчення проблеми, і буде супроводжувати його на всіх етапах діагностики та лікування.

Сімейний лікар обізнаний про спосіб життя, звички та захворюваннях кожного члена сім’ї. Це дозволяє спостерігати повну історію хвороб всіх членів сім’ї та призначати ефективне лікування і профілактичні заходи. Головна перевага сімейного лікаря — у створенні довірчих відносин, гарантією яких виступає репутація лікаря.

Принцип нашої Клініки — один сімейний лікар на все життя!

У своїй професійній діяльності наші фахівці керуються Міжнародним кодексом лікарської етики та стандартами доказової медицини.

Телефонуйте —

0679979872

0739979872