Медична клініка "Софія" у Броварах

Бровари, вул. Гетьманська, 20

+380(067)9979872
+380(073)9979872

Мистецтво дарувати посмішку...

Терапія

Лікування карієсу та некаріозних уражень

Карієс зуба — це захворювання, пов’язане з руйнування мінеральної структури зуба і подальшим утворенням каріозної порожнини з прогресуючим руйнуванням твердих тканин зуба (емалі та дентину). Початкова стадія карієсу характеризується утворенням плями — ділянки демінералізаціі. 

Крім карієсу, найбільш поширеного захворювання зубів, є і інша різноманітна патологія твердих тканин-некаріозні ураження зубів. Деякі з цих захворювань (стирання, флюороз, травми) детально вивчені. Розроблено методи їх профілактики та лікування.

Пацієнтам, які звернулися в нашу клініку, проводиться повне обстеження порожнини рота, із застосуванням сучасних діагностичних методів. 

Сучасна стоматологія дозволяє лікувати зуби безболісно і комфортно для пацієнта: в нашій клініці застосовуються високоефективні анестетики, безшумне обладнання, нові технології лікування, що не заподіюють больових відчуттів, а так само професіоналізм і ювелірна точність лікарів-стоматологів.

Своєчасне звернення до лікаря допоможе розпочати лікування карієсу на початкових стадіях, коли вилікувати його набагато простіше і ефективніше .

Лікування кореневих каналів

Слідство не вилікуваного карієсу є пульпіт. Він розпізнається по виникає гострого болю, так як процес руйнування вже доходить до пульпи зуба, тканини, де проходять судини і нерви.

Наступним етапом є періодонтит. Він має багато ускладнень, тому надзвичайно небезпечний для здоров’я. Врятувати зуб в цій стадії вдається не завжди.

Лікування кореневих каналів зуба- це дуже копіткий і відповідальний процес.

Не потрібно терпіти біль. Прийміть знеболювальний засіб, почистіть зуби і прополощіть ротову порожнину. Ні в якому разі не намагайтеся зігріти хворий зуб. Підвищення температури лише підсилює запалення.

Лікування стертості зубів

Лікування стертості зубів — це комплексне лікування. Залежно від причини і буде вибір виду лікування. При стертості зубів їх форму можна відновити реставраціями фотополімерними матеріалами або керамічними вкладками, накладками, коронками. Обов’язково при стертості зубів потрібно застосовувати спеціальну капу, яка дозволить захистити реставрації і дати місце для їх виконання.

 

Якщо Вам необхідно якісне лікування карієсу, природне відновлення зубів і зубної емалі, клініка «Софія» до Ваших послуг